hejka!
zostawi?am Ci wiadomo?? na forum, odezwij si? prosz?, bo to pilne :)
pozdrawiam!
E.
Hi, just visited your site,very nice collection . I collect just cognac miniatures. Will be happy to trade bottles with you .
Best regards
igor geifman
Bardzo fajna kolekcja. MoĹĽe chcia?by? si? wymieni?? Móg?by? poda? jakie? info z emailem lub telefon?